Agnieszka Głowacka, Panna Poranna

7480 PLN

Technika

Malarstwo ,

technika mieszana

Technika, gdzie artysta w ramach jednego dzieła stosuje różne techniki plastyczne, np. mieszanie farb rozpuszczalnych w wodzie z farbami olejnymi lub mieszanie różnych technik graficznych, kompozycje z różnych materiałów (papier, tkanina, fotografia).

Rozmiar dzieła w cm

120 x 100

Rok powstania

2008

ID pracy

#1158

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0.00 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Technika mieszana własna na płótnie, przy użyciu akrylu i ekoliny.

Inspiracją do powstania obrazu było niezwykłe światło poranków w okolicy zamieszkania artystki. Najbardziej reprezentatywny obraz z cyklu „Światłolubne”: „[...] obserwując grę świateł, temperaturę barw, strukturalność form, powołuję symbole natury, a własna technika sprawia, że obrazy żyją w rytm oświetlenia: wchodzą w dialog, intrygują, budzą się i zasypiają....”. AG 2009

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE 9