Hanna Ilczyszyn, Dziewczyna

3920 PLN

Technika

Malarstwo

Rozmiar dzieła w cm

100 x 120

Rok powstania

2012

ID pracy

#2702

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0.00 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Akryl i olej na płótnie

Od autorki: Obraz powstał w 2012 jako część cyklu inspirowanego odpersonalizowaniem osób, nadaniem im nowego kształtu. Często są odizolowane, w bliżej nieokreślonej przestrzeni. Pojawiają się tam i tkwią w bezruchu. Są niedopowiedziane, jakieś "dziwne". Jednak jeśli bliżej się im przyjrzeć, zaczynają ukazywać swoją historię. Czy to na podstawie gestów, wzroku czy minimalnych ruchów zaczynamy zadawać sobie pytania: co może się zaraz wydarzyć? gdzie on czy ona się patrzy? Skąd ta postać się tam wzięła? Zdecydowanie odczuwamy, że "cos" na pewno może zaraz zacząć się dziać. Dlatego im dłużej się ktoś w moje obrazy wpatruje tym więcej może z nich wyczytać.
DZIEŁO PUBLIKOWANE W GAZECIE FINANSOWEJ

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE 1