Joanna Styrylska-Gałażyn, Stworzenie Ewy

700 PLN

Technika

Inne ,

technika mieszana

Technika, gdzie artysta w ramach jednego dzieła stosuje różne techniki plastyczne, np. mieszanie farb rozpuszczalnych w wodzie z farbami olejnymi lub mieszanie różnych technik graficznych, kompozycje z różnych materiałów (papier, tkanina, fotografia).

Rozmiar dzieła w cm

70 x 100

Rok powstania

2005

ID pracy

#151

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
39.00 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Collage, technika mieszana na tekturze. Oprawa: obraz wymiarowy, pasujący do antyram i ram metalowych formatu B1 - 100x70 cm.

Od autorki:
Collage przedstawia znany motyw biblijny "Stworzenie Ewy".
Obraz ukazuje moment, w którym Ewa powstaje z żebra Adama za sprawą dotknięcia Ręką Boga. Twarz Ewy na obrazie jest zbudowana z wielu fragmentów twarzy ludzkich.


Pracując nad kolażem używam gotowych obrazów, zdjęć i wycinków z gazet. Bardzo starannie dobieram i selekcjonuję zebrany materiał. W ten sposób powstaje "baza" do której dodaję trochę intuicji, wyobraźni i humoru. Pierwiastek humorystyczny jest dla mnie bardzo ważny. Kolaż pozwala mi na uchwycenie opowieści i historii ze świata realnego w moim prywatnym zwierciadle.PRACA REKOMENDOWANA PRZEZ MAGAZYN "DOM PROJEKT WEWNĄTRZ">>

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE 66