Ol Skoczylas (oleg-olga), Rabarbar

1170 PLN

Technika

Fotografia

Rozmiar dzieła w cm

50 x 52

Rok powstania

2007

ID pracy

#1064

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
39.00 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Zdjęcie wykonane na archiwalnym kolekcjonerskim papierze Moab Entrada Natural 300. Jest to w pełni matowy papier bawełniany, bezkwasowy, bez dodatków chemicznych i wybielaczy optycznych. Zdjęcie nr 14 z limitowanej edycji 20 sztuk. Podpisane i numerowane przez artystę, z hologramem na odwrocie i dołączonym certyfikatem autentyczności, również podpisanym przez artystę.

Zdjęcie wielkości 52x50 cm ( Podany wymiar zawiera 1 cm białego marginesu ochronnego). Istnieje możliwość wykonania mniejszych lub większych egzemplarzy na życzenie. Zdjęcie "Rabarbar" było publikowane w miesięczniku "Foto" i zajęło I miejsce w kategorii Człowiek w Otwartych Mistrzostwach Fotograficznych Olsztyn 2007

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE 5