Paulina Czernek, Odlot

SPRZEDANY

Technika

Malarstwo ,

akryl

(malarstwo akrylowe) - to rodzaj farby, której rozcieńczalnikiem jest woda, ale po wyschnięciu jest wodoodporna; nieszkodliwa dla środowiska i nietoksyczna; tworzy gładkie i lśniące powierzchnie. Charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na czynniki środowiska. Może być kładziona gruba tworząc wypukłe faktury lub cienko przezroczystymi warstwami.
Akrylami można malować praktycznie na każdej powierzchni: na płótnie, papierze, desce.

Rozmiar dzieła w cm

70 x 50

Rok powstania

2008

ID pracy

#439

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
39.00 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Akryl na płótnie.
Oprawa: obramowanie z mocnej taśmy bawełnianej przybitej takerem do blejtramu. Ciemnoszary odcień taśmy pasuje do kolorystyki obrazu. Oprawa nie jest więc konieczna, ale oczywiście taśma nie wyklucza takiej możliwości.


Od autorki:
Obraz inspirowany fotografią odlatujących pelikanów. Nie jest to jednak wierne odzwierciedlenie zdjęcia. Zarówno kompozycja jak i kolorystyka jest autorską wizją.
To bardzo ciepła i relaksacyjna opowieść, którą miło jest kontemplować każdego dnia.
Pasuje do każdego rodzaju wnętrza, zarówno o klasycznym jak i bardzo współczesnym wystroju. Będzie świetnie korespondować z wieloma kolorami drewna. Światło bijące z obrazu wypełni wnętrze optymizmem.

PRACA REKOMENDOWANA PRZEZ SERWIS DOMOSFERA.PL>>
PRACA REKOMENDOWANA PRZEZ SERWIS "NOBLE CONCIERGE">>

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE 6